Категорії
Семінари для бухгалтерів Семінари для керівників фінансових директорів Семінари для юристів

12 липня 2023 року

ПОДАТКИ ТА ОБЛІК БУДІВЕЛЬНОЇ ГАЛУЗІ  2023 РІК – ЗМІНИ ТА РИЗИКИ,  ВПЛИВ НА УЧАСНИКІВ БУДІВЕЛЬНОГО РИНКУ ЗАКОНОДАВСТВА ПРО ГАРАНТУВАННЯ РЕЧОВИХ ПРАВ

Лектор: Бірюченко Вікторія Василівна

директор аудиторської фірми «МТД Аудит», сертифікований аудитор. Міжнародні професійні сертифікації з фінансового обліку: IAB, US СPA; фінансовий менеджмент і управлінський облік: програма Hock Training для сертифікації US СРА. Сертифікований фахівець з міжнародної фінансової звітності (Диплом АССА DipIFR (Rus).

У програмі:

  1. Бухгалтерський облік та податок на прибуток

1. Порядок та дати визнання доходу для різних договірних моделей залучення коштів інвесторів для фінансування будівництва об’єктів нерухомості з урахуванням законодавства про гарантування речових прав (ЗУ № 2600IX, ЗУ № 2518-IX) :

  • договори купівлі-продажу майнових прав на нерухомість (для об’єктів з дозволами на будівництво отриманими до 10.10.2022 року);
  • договори купівлі-продажу майбутніх об’єктів нерухомості (для об’єктів з дозволами на будівництво отриманими після 10.10.2022 року);
  • попередні договори (договори бронювання, резервування і т.і.) з забезпечувальними платежами;
  • деривативи, цільові облігації та інші договори з обігу цінних паперів;
  • житлово-будівельні кооперативи;
  • спільна діяльність;
  • продажі готового житла за посередництвом ФОП.

2. Для кого в 3 розділі ПКУ з’явились спеціальні норми з оподаткування операцій продажу майнових прав на майбутні об’єкти нерухомості при їх відчуженні до моменту завершення будівництва і чи обов’язково їх застосовувати.

3. Порядок відображення в обліку та фінансовій/податковій звітності замовника/девелопера операцій будівництва власної, інвестиційної  нерухомості або нерухомості для продажу з залученням позикових коштів – врахуванням положень Н(П)СБО або МСФЗ щодо фінансових інструментів та фінансових позик.

4. Порядок відображення в бухгалтерському та податковому обліку власника землі (землекористувача) та девелопера  операцій з розподілу/передачі об’єктів нерухомості завершених будівництвом в оплату за право забудови.

5. Вплив на розмір собівартості будівництва об’єктів нерухомості витрат на спорудження зовнішніх мереж та об’єктів інфраструктури.

6. Передача житлових будинків управителю – які наслідки в обліку замовника будівництва.

2. Зміни та податкові ризики з інших податків (ПДВ, ПДФО, податок на землю) в учасників будівництва

1. Застосування пільги з ПДВ при постачанні об’єктів житлової нерухомості за різними договірними схемами (купівля-продаж майнових прав, купівля-продаж квартир, внесення паю в кооператив, форварди, продаж МОН тощо).

2. Зміна покупця чи об’єкта нерухомості під час фінансування його будівництва, як коригувати ПДВ.

3. Касовий метод ПДВ для замовника/девелопера житлового будівництва, якщо одночасно будується житлова і нежитлова нерухомість. Як користуватись в такому випадку касовим методом. Чи є обов’язковим для генерального підрядника застосування касового методу при будівництві житла.

4. Податкові ризики з ПДВ пов’язані з визначенням бази для ПДВ не нижче за звичайну ціну при постачанні будівельних робіт/побудованих об’єктів нерухомості – можливості для мінімізації цих ризиків.

5. Фінансування для відновлення зруйнованої інфраструктури від іноземних держава та/або міжнародних організацій у формі грантів – хто з виконавцев і за яких умов має право на звільнення від ПДВ постачання товарів (робіт, послуг).

6. Кардинальні зміни в оподаткуванні ПДФО операцій фізичних осіб, які задіяні в ланцюгу купівлі-продажу майнових прав на майбутні/незавершені будівництвом об’єкти нерухомості (уступка прав вимоги, продаж майнових прав, заміна сторони в договорі, продаж об’єкта незавершеного будівництва). Вимоги до оцінки та перелік витрат в зменшення бази для оподаткування ПДФО, операцій з продажу майбутніх об’єктів нерухомості.

Вартість участі в вебінарі 2950,00 грн. без ПДВ

У вартість включено:

Підключення та інтерактивна участь у вебінарі (при наявності у вас мікрофона і відео-камери можливість прямого спілкування з лектором;

Ексклюзивні добірки матеріалів (презентацій);

Вартість участі одного слухача семінару –  3450,00 грн. (Без ПДВ)

На момент повітряної тривоги укриття знаходиться в готе лікількість місць в групі обмежена

У вартість включено:

Обід в ресторані готелю; Кава-брейки з дивовижною випічкою (вранці, в перервах);

Набір канцтоварів; Можливість спілкування з лекторами та колегами;

office@inform.in.ua

Зареєструватись та отримати додаткову інформацію можна по тел. (044)221-69-87, моб. (067) 536-09-01

Від inform

Залишити відповідь