МІНІМІЗАЦІЯ РИЗИКІВ ПОРУШЕННЯ ЗАКОНОДАВСТВА СУБ’ЄКТАМИ ДЕКЛАРУВАННЯ В УМОВАХ 2021 р., УДОСКОНАЛЕННЯ АНТИКОРУПЦІЙНИХ ПРОГРАМ ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЇХ ДІЄВОСТІ.

12 лютого 2021 року

 

Спікер:

 

Микола Орлов

Керуючий партнер, Адвокат

Марина Червєнкова

старший юрист, Старший юрист, медіатор, к.ю.н.

       

 

В програмі:

Актуальні питання декларування в світлі законодавчих змін 2020 р. Види декларацій. Особливості подачі декларацій за їх видами та строками. Аналіз Роз’яснень НАЗК. Внесення змін до поданих декларацій. Поняття періоду декларування за видами декларацій. Структура оновленої форми декларації. Перевірка декларацій: ризики, черговість, порядок комунікації з НАЗК, строки та результати. Порушення вимог фінансового контролю. Типові помилки та зауваження до декларацій.

 

            Новели законодавства. Чого очікувати після прийняття Рішення КСУ від 27 жовтня 2020 року. Аналіз основні положення Рішення КСУ від 27 жовтня 2020 року; НАЗК без повноважень, як бути декларантам? Зміни щодо адміністративної та кримінальної відповідальності за правопорушення, пов’язані з корупцією, та корупційні правопорушення. Зміни у регулюванні конфлікту інтересів та заходи зовнішнього і самостійного врегулювання конфлікту інтересів. Очікувані наслідки прийнятого Рішення КСУ.

           

            Корупційні ризики підприємств.    Ідентифікація корупційних ризиків. Адміністративні заходи щодо виявлення корупційних ризиків. Практичні питання щодо впровадження та виконання антикорупційної програми підприємства. Типові помилки та зауваження. Виявлення корупційних зловживань на підприємстві: алгоритм дій. Документування корупційних ризиків. Реєстр ризиків. Аналіз ризиків. Оцінка ризиків. Карта ризиків. Розробка механізмів управління, контролю та мінімізації ризиків. Прийняття рішень про застосування найбільш доцільних підходів до запобігання та мінімізації корупційних ризиків.

 

 

Антикорупційні аспекти роботи з працівниками сфери охорони здоров’я. Категоризація працівників сфери охорони здоров’я з огляду на повноваження, функціональні обов’язки та межі їх відповідальності. Розгляд основних видів співпраці з працівниками сфери охорони здоров’я. Правовий аналіз обмежень у співпраці з працівниками сфери охорони здоров’я. Рекомендації щодо базових алгоритмів оформлення співпраці с працівниками сфери охорони здоров’я. Що не можуть робити ПОЗ як «корупціонери»? Відповідальність підприємства за результатами співпраці з працівниками сфери охорони здоров’я. Рекомендації щодо документального оформлення співпраці з працівниками сфери охорони здоров’я.

 

 

 

Вартість участі в вебінарі 1200,00 грн без ПДВ

У вартість включено:

Підключення та інтерактивна участь у вебінарі (при наявності у вас мікрофона і відео-камери можливість прямого спілкування з лектором; Ексклюзивні добірки матеріалів (презентацій);

 

Вартість участі одного слухача семінару -  1800,00 грн.  (Без ПДВ)

(Всі вимоги карантинного режиму обов'язково будуть дотримані, зал на 345 м.кв. відстань 1,5 метрів між слухачами)

кількість місць в групі обмежена

У вартість включено:

Обід в ресторані готелю; Кава-брейки з дивовижною випічкою (вранці, в перервах); Набір канцтоварів; Можливість спілкування з лекторами та колегами;


Реєстрація: (044) 221-69-87, (067) 536-09-01

 

Реєстрація на семінар