«Онлайн семінар «BEPS в Україні: огляд головних змін для міжнародного бізнесу в новому бізнес-сезоні. Огляд законодавчих нововведень, прийнятих у 2021 році: українське законодавство про КІК, старт податкової амністії і перспектива автоматичного обміну інформацією. Актуальні тенденції міжнародного бізнесу восени 2021»
ЧОМУ ВАМ ПОТРІБНО ОБОВ'ЯЗКОВО ПРОСЛУХАТИ ОНЛАЙН СЕМІНАР?
- Світ бізнесу стрімко змінюється, на нашому семінарі ви дізнаєтеся про те, як вести бізнес по всьому світі у другій половині 2021 року?
- Ми розглянемо найважливіші питання, що стануть реальністю в найближчому майбутньому: загальна податкова амністія, закон про КІК і потенційні зміни, інші найважливіші ініціативи.
- Це авторський семінар, розроблений фахівцями-практиками, на ньому ми розповідаємо також про практичні аспекти деоффшорізаціі;
- Це великий онлайн-семінар «повного дня», з якого ви отримаєте загальну картину про процеси, які відбуваються в світі податків і бізнесу!
27 жовтня 2021 року
Лектори-консультанти:
Пилипюк Іванна
|
Керуючий партнер міжнародної консалтингової компанії «International Consulting Group». Керівник відділу аналітики корпоративного та податкового права зарубіжних країн. Спеціалізація: консультації з питань оптимізації роботи підприємства, юридична підтримка міжнародного бізнесу, консультації з питань взаємодії з банками, управління матеріальними і нематеріальними активами, інвестування за кордон.
|
Івасютин ЮлІя
|
Адвокат, юрист міжнародної консалтингової групи "International Consulting Group". Досвід юридичної практики в області податкового і господарського права, корпоративного права, цивільного права, фінансового права, земельного права, трудового права більше 10 років. Магістр міжнародного права інституту міжнародних відносин Національного університету ім. Т.Г.Шевченка
|
Аліна Гальченко
|
керівник напрямку валютного нагляду та супроводження операцій нерезидентів в «RwS bank». Магістр банківської справи Європейського університету фінансів, інформаційних технологій, менеджменту та бізнесу. Має багаторічний досвід в банківському секторі за напрямком нагляду за валютними операціями клієнтів Банку. Консультації з банківського законодавства у сфері валютного нагляду з урахуванням ризик-орієнтованого підходу, супроводження операцій нерезидентів та операцій за участю нерезидентів. Контроль за неторговими, імпортно-експортними, інвестиційними, касовими операціями в межах валютного законодавства. Досвід практичної роботи в сфері валютного нагляду – понад 16 років.
|
Деменков Артем
|
Консультант міжнародної консалтингової групи "International Consulting Group". Спеціалізація: консультування на теми податкового планування, захисту бізнесу, рішень щодо використання інтелектуальної власності та іноземних інвестицій, захист активів за допомогою зарубіжних трастів і фондів, отримання ВНЖ і другого громадянства в країнах Європи, змін податкового законодавства України та зарубіжних країн.
|
Програма семінара:
Блок 1. Світові тенденції в бізнесі, їх вплив на роботу українських підприємців, які ведуть зовнішньоекономічну діяльність: глобалізація / анти глобалізація, BEPS, CRS, CbC reporting, AML, AEOI, MLI і інші сучасні ініціативи. Нові тенденції в міжнародному бізнес-праві в 2021 році.
- Як змінилася практика податкового планування за останні 10 років? Що таке «добре» і «погано» в 2021 році?
- AML: як світ бореться зі злочинними оборудками і відмиванням грошей? Чому банки так «не люблять» нерезидентів?
- Превалювання суті над формою - чому старі рішення вже не працюють? Зміна податкової доктрини.
- FATCA або як США першими змінили банківську таємницю?
- AEOI - як новий рубікон в світі transparency.
- CbC reporting як один з видів обміну інформацією в світі.
- BEPS - план дії розвинених країн проти всіх старих схем мінімізації. Закриття ринків і антиглобалізація.
- Shell-companies - як піти від поняття компанія-пустушка і чому це важливо?
- Ситуація в старих офшорних зонах: як довести «економічну присутність» на БВО, Белізі та Сейшелах. Кому офшори тепер по кишені?
- MLI в Україні. Як працювати в 2021 році? Як проходить зміна конвенцій про уникнення подвійного оподаткування?
Блок 2. КІК як головна тенденція роботи з нерезидентами в 2021 році для українських підприємців. Огляд змін.
- КІК - як працювати в нових умовах? КІК в світі і Україні. Огляд Закону про контрольовані іноземні компанії та перспективи його зміни.
- КІК в деталях: податки, штрафи, строки, процедури, перехідний період.
- Чи можна не платити податки при КІК?
- Безподаткова ліквідація не для всіх? Способи позбавлення від непотрібних структур.
- Без чого КІК не запрацює: перспективи податкової амністії, загальне декларування, AEOI для України.
Блок 3. Переваги та недоліки компаній-нерезидентів. Кому потрібні компанії за кордоном, і як з ними працювати за новими правилами?
- Чому люди реєструють компанії за кордоном?
- Перелік переваг своєї іноземної компанії в сучасних умовах.
- Компанія - торговий дім, компанія - холдинг, компанія для володіння інтелектуальною власністю.
- Практика підбору юрисдикції, вигідною для роботи: де реєструвати компанії? Скільки часу займає реєстрація?
- Види і типи компаній. Особливості реєстрації компанії в карантин!
- Зворотний бік медалі, або скільки коштує утримання компанії за кордоном? Річне утримання компаній і звіти.
- Substance: як знайти офіс і персонал в різних юрисдикціях, скільки це коштує?
- Законність володіння іноземною компанією резидентом України.
Блок 4. Хто кому резидент? Важливість питання податкового резидентства для фізичних і юридичних осіб. Перспектива подвійного оподаткування та визнання компанії «постійним представництвом» (згідно зі змінами, прописаним в законі 466-ХІ)?
- Податкове планування - це комплекс рішень, а не вибір компанії.
- Українська компанія - компанія - нерезидент - бенефіціар. Як правильно і законно вибудувати відносини, щоб принести користь бізнесу, а не нашкодити.
- Поняття «бенефіціарний власник» в українському та міжнародному законодавстві.
- Ступінь відповідальності осіб в компанії. Зв'язані і незв'язані особи. ТЦО
- Поняття податкової резидентності для юридичних і фізичних осіб. Судова практика підтвердження податкової резидентності.
- Документи, що підтверджують податкову резидентність.
- MLI в Україні. Правила виплати дивідендів і отримання позик від нерезидентів.
Блок 5. Валютний контроль. Чи залишилися обмеження по роботі з валютою для українських компаній? Фінансовий моніторинг.
- Валютне регулювання в 2021 році. Робота в умовах фінансового моніторингу та ризики, пов'язані з цим.
- Роз'яснення НБУ нових правил валютного контролю.
- Правомірність вимог про розкриття бенефіціара компанії контрагента-нерезидента.
- Юридичний захист від ризиків, пов'язаних з валютним регулюванням. практичні приклади.
Блок 6: Законодавчі ініціативи про загальне декларування та податкової амністії. Обмін податкової інформації з іншими країнами.
- Податкова амністія і загальне декларування в Україні: останні новини і законодавчі ініціативи в цьому напрямку.
- Історія податкової амністії і загального декларування: хто і коли обіцяв українцям це нововведення.
- Перспективи автоматичного обміну податковою інформацією в Україні: коли ми приєднаємося до цієї ініціативи і за який період будемо обмінюватися даними?
Блок 7 . Карта реєстрації іноземних підприємств в світі - від Великобританії до Сінгапуру. Характеристика найпривабливіших юрисдикцій для торгівлі і володіння активами.
- Чому офшори стають історією? Рішення c використанням офшорів в сучасних умовах. В яких країнах компанії втратять офшорний статус?
- Партнерства як особлива форма компанії: Великобританія і Канада. Чи можливо працювати з ними і як в поточних реаліях?
- Об'єднані Арабські Емірати - вибір між офшором, free зоною і місцевою компанією. Переваги податкового резидентства ОАЕ при відкритті рахунку?
- Компанії в Європі для торгівлі і володіння - Великобританія, Кіпр, Угорщина, Болгарія, Словаччина. Кому потрібен VAT-номер? Чому важливо відображати активи в щорічній звітності?
- Естонія, Латвія і Грузія - що таке податок на розподілений прибуток і в яких випадках його потрібно платити. Особливості відкриття рахунків у місцевих банках. Які види компаній існують в Грузії?
- Холдингові структури в респектабельних юрисдикціях: Швейцарія, Ліхтенштейн, Австрія, Нідерланди. Важливі нюанси при плануванні холдингу. Фонди і трасти - головні відмінності від компаній для захисту і збереження активів. Кому не вигідно використання трастів і фондів?
- Гонконг і Сінгапур - принципи територіального оподаткування. Коли компанія зобов'язана платити податки в країні реєстрації? Важливі аспекти податкових перевірок для підтвердження безподаткового статусу.
Блок 8. Скасування банківської таємниці в світі - AEOI або обмін податково-значущою інформацією. Все таємне стає явним? Податкові наслідки обміну в рамках закону про контрольовані іноземні компанії (КІК).
- Що таке AEOI і FATCA? Які країни приєдналися до обміну інформацією?
- CRS - як працює автоматичний обмін інформацією між банками і податковими службами в світі? Як проходить процес і яка інформація підлягає обміну?
- Рахунки фізичних і юридичних осіб - в чому відмінності обміну? Як відрізнити активний рахунок від пасивного?
- Які податкові наслідки очікують резидентів України після початку процесу обміну? Чим загрожує закон про контрольовані іноземні компанії в рамках AEOI? Ризики оподаткування по торговим і ощадним рахункам після прийняття КІК.
- КІК в цифрах - розрахунок частки володіння нерезидентом і ефективної ставки оподаткування. Скільки податків потрібно заплатити?
- Приклади на практиці, в яких випадках прибуток КІК буде звільнена від оподаткування.
Блок 9. Проблематика відкриття рахунків в іноземних банках - чому там не раді нерезидентам? Де відкрити рахунки офшорів? Робота в платіжних системах.
- Особливості відкриття рахунків нерезидентам. AML, ухилення від сплати податків та інші ризики для банків по роботі з клієнтами.
- Чому бенефіціари з України - це додатковий ризик?
- KYC - що це? Відмінності у вимогах різних банків по фізичним та юридичним особам. Короткий лікнеп на тему «що і кого« не люблять »банки».
- Де відкрити рахунки офшорів, партнерств і чому треба міняти компанії?
- Чи можливо відкрити рахунок в банках в період пандемії і як?
- Private banking або як стати клієнтом топових банків.
- Платіжні системи як світло в кінці тунелю або чергова пастка?
- Для чого відкривати рахунки нерезидентам в Україні?
- Які види рахунків доступні для відкриття іноземцям?
- Топ 10 практичних питань до відкриття рахунку
- Які спрощення отримали іноземні компанії?
- Особливості відкриття рахунків
- Які операції можливо здійснювати нерезидентам в Україні
- Рекомендації щодо ведення міжнародного бізнесу на території України.
Блок 10. Реструктуризація активів: що робити зі старими компаніями в нових умовах BEPS? Як виконувати старі зобов'язання. Помилки резидентів, і судова практика в Україні.
- Чи може нерезидент володіти в Україні корпоративними правами, нерухомим та рухомим майном, інтелектуальною власністю? Законодавче регулювання операцій з нерухомістю в Україні. Українська ТОВ при здачі нерухомості в оренду, особливості оподаткування.
- Володіння активами за допомогою холдингових структур. Застосування конвенцій про уникнення подвійного оподаткування. Фактичний одержувач коштів - роз'яснення податкових органів і судова практика.
- Угоди між пов'язаними особами: визначення «пов'язаності» учасників угоди згідно з українським законодавством.
- Зміна акціонера в українській компанії: через купівлю-продаж корпоративних прав, інвестиції. Нюанси оподаткування при виплаті дивідендів.
- Розкриття бенефіціарів, визначення поняття «бенефіціар» в Україні та за кордоном. Штрафні санкції за нерозкриття бенефіціарів. Використання номінального сервісу, можливі конфлікти при перетині різних правових системах.
- Що потрібно знати про виплату роялті нерезидентами?
- Обов'язкове декларування доходів фізичними особами в Україні (все, що відомо на даний момент).
- Структура компанії та її посадові особи: чим і перед ким несуть відповідальність акціонери, директори, довірені особи та бенефіціари? Скільки коштує іноземна компанія в 2021 році?
- Позбавляємося від непотрібного підприємства: кинути, закрити або ліквідувати?
Вартість участі в вебінарі 2450,00 грн без ПДВ
У вартість включено:
Підключення та інтерактивна участь у вебінарі (при наявності у вас мікрофона і відео-камери можливість прямого спілкування з лектором; Ексклюзивні добірки матеріалів (презентацій);
Реєстрація: (044) 221-69-87, (067) 536-09-01