ОПОДАТКУВАННЯ В СТИЛІ АГРО.

ПОДАТКОВА РЕФОРМА В АГРО:

РИНОК ЗЕМЛІ, ПОДАТКОВІ ТА РЕГУЛЯТОРНІ ЗМІНИ

 

08 листопада 2019 року

Лектори-консультанти:

БОГДАНОВА ОЛЬГА ГРИГОРІВНА

 

- практикуючий сертифікований аудитор, партнер аудиторської компанії Crowe Horwath AC Ukraine (член Crowe Horwath International), податковий експерт, викладач і тренер, активний учасник круглих столів та семінарів,  автор численних статей у фахових журналах, Голова Податкового комітету Громадської Ради при МЕРТ, член Громадських Рад при ДФСУ, Мінфіні, Податковому Комітеті ВР, заступник голови Податкового комітету при ТПП, голова наглядової Ради Палати податкових консультантів, Голова ревізійної комісії Міжнародної спілки польських підприємців в Україні.

Програма семінару:

 

ПОДАТКОВІ ТА РЕГУЛЯТОРНІ ЗМІНИ – ГОТУЄМОСЬ ДО 01.01.2020 (огляд всіх нових Законів, щодо оподаткування для АГРО сектору)

  1. Зміни у адмініструванні: нове визначення великий платник; ставки місцевих податків та зборів; розширення терміну «пов’язані особи» в контексті проекту Закону про обіг земель СГ призначення; введення оподаткування прирівняних до дивідендів платежів; нецільове використання пільг;  ТЦУ для 4 групи; КІКи; нова дворівнева процедура адміністративного оскарження (Апеляційна рада, зменшення штрафів); збільшені строки перевірки, нові форми ППР; зміни в роботі електронного документообігу за звітності; нові штрафи по податкових накладних; нові терміни для реєстрації зведених податкових накладних; пільга щодо несплати податку на нерухоме майно; зміни у відповідальності по податкових консультаціях; як не втратити статус платника єдиного податку, тощо.
  2. Експорт сировинних товарів та котирувальні ціни. ПДВ 20% при експорті нижче придбання або звичайної.
  3. Реальність операцій за новим Законом: поняття в ПКУ розумна економічна причина; первинні документи; економічний ефект; оподаткування операції повинні обліковуватись виходячи з реальних (фактичних) умов та обставин та/або поведінки платника податків.
  4. СЕАРП СЕ та ліцензування: відміна ліцензування зберігання пального для АГРО виробників; як організувати роботу, щоб не потрапити під СЕАРП СЕ; чи потрібні заявки на переміщення пального (земля чи техніка); облік засобів для зберігання пального; заповнення акцизної накладної; огляд ІПК та судової практики.
  5. Податковий та бухгалтерський облік окремих операцій, звітність: бухоблік втрат від падежу тварин (або повний забій тварин); ПДФО, військовий збір з орендної плати; аграрні розписки та облік їх індосаменту; облік ПДВ без Інструкції; плата за землю та єдиний податок платників четвертої групи; декларація єдинника четвертої групи та землі, що використовуються за договором про спільне вирощування сільгосппродукції; тощо.
  6. Що може зробити бухгалтер та як підготуватися до отримання кредиту: виправлення помилок; пере класифікація необоротних активів; інвентаризації; облік за справедливою вартістю.
  7. Огляд останніх ІПК з питань оподаткування та судової практики. 
  8. Адміністрування ЄСВ по новому. Об’єднання звітності ПДФО та ЄСВ.
  9. Перевірки Держпраці: новий порядок; як уникнути штрафів (нова процедура); що не так у АГРО сектора; судова практика.

 

 

Всі питання розглядаються з урахуванням змін на дату семінару

 

 

Вартість участі в семінарі 2250,00 грн. - за одного учасника без ПДВ

Регистрация: (044) 221-69-87, (067) 536-09-01

 

Реєстрація на семінар