ПЕРЕВІРКИ ДЕРЖПРАЦІ: ЗМІНИ, ПЕРЕВІРКИ, ШТРАФИ. ПЕРЕНЕСЕННЯ РОБОЧИХ ДНІВ.

«РОБОЧИЙ ЧАС У 2019р.: ВИДИ, ПЕРЕНЕСЕННЯ ДНІВ І ДІЇ КАДРОВИКА, ГРАФІКИ І ТАБЕЛЬ.

КАДРОВІ ДОКУМЕНТИ РОБОТОДАВЦЯ: ОБЛІК В ОСОБОВИХ СПРАВАХ.ЗМІНИ У РОЗРАХУНКУ КВОТИ 4% З ЧЕРВНЯ 2019 Р.НОВИЙ ПОРЯДОК РОЗРАХУНКУ ТА ПЕРЕВІРОК КВОТИ 4%.

ДОГОВОРИ ЦПХ ЯК «НЕ СКРИТІ» ТРУДОВІ ВІДНОСИНИ.

ПРАКТИКА КОНТРОЛЮ І ПЕРЕВІРОК ДЕРЖПРАЦІ: ЧИМ НАТИСКАЄ СЛУЖБА В 2019 РОЦІ. ЗАХИСНІ ДІЇ РОБОТОДАВЦІВ І ФОПів. ВИДИ І ПРАКТИКА ЗАСТОСУВАННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ.

 

21 червня 2019 року

Лектор-консультант:

Тетяна Мойсеенко

шеф-редактор 7семінар.ком, податковий консультант, експерт з трудового права та кадрового обліку, автор багаточисельних статей  з оплати праці та трудовому законодавству

Програма семінару:

 

Розділ 1. Робочий час у 2019р.: види, перенесення днів і дії кадровика, графіки і табель.

1.      Робочий час і його планування та оформлення:

ü  Нормований, скорочений графіки роботи, неповний робочий час: різновиди, документальне оформлення, типові помилки роботодавця

ü  Робота змінами: планові графіки, тривалості годин змін, типові масові помилки роботодавців. Підсумований облік робочого часу

ü  Перенесення робочих днів в 2019 році: дії кадровика. Документальне оформлення. А якщо працівник хворів або був у відпустці у дні перенесення та дні відпрацювань?

ü  Табель обліку робочого часу: заповнення, скорочення днів і годин. Випадки оформлення та подання: коригуючий (уточнюючий), для авансу зарплати, за звітний місяць.

Розділ 2. Кадрові документи роботодавця: облік в особових справах. Трудові відносини і ЦПХ «не скриті» трудові відносини.

2.      Договори ЦПХ з фізичними особами: оформлюємо «не скриті» трудові відносини. Чотири правила документального оформлення.

3.      Ведення кадрового обліку документів:

ü  Види наказів, їх оформлення: типові та довільної форми. Реєстрація наказів.

ü  Особові справи: з яких документів складаються.

ü  Особова карточка П-2: заповнення, типові помилки, практика перевірок.

Розділ 3. Практика контролю і перевірок Держпраці: чим натискає служба в 2019 році. Захисні дії роботодавців і ФОПів. Види і практика застосування відповідальності.

 

  1. Як здійснити правильно розрахунок квоти 4%, враховуючи зміни, у 2019 році? Коли особа з інвалідністю буде зараховуватися до квоти повністю і коли «пропорційно»?

Увага! За 2019 рік може виникати недовиконання квоти! Коли і при яких умовах?

Приклади розрахунків.

  1. Які документи потрібно мати для розрахунку квоти 4%?
  2. Які документи перевірятиме Держпраці для врахування осіб з інвалідністю до квоти 4%: повний перелік

7.      Служба з праці: знайомство «по-ближче». Нормативна база, якою керується служба. Схематична структура служби: варто знати хто є хто!

8.      Обмін інформацією Служби з праці з Центром зайнятості (НОВЕ!), з Пенсійним фондом, з Фіскальною службою: впевнені кроки натиску на роботодавців і ФОПів, пошук «порушників» на підставі обміну даними. Нові кроки натиску на роботодавців у 2019 році.

9.      Перелік необхідних кадрових і локальних документів, які перевіряє Держпраці у роботодавців і у ФОПів з працівниками: ТОП-20 документів.

10.  Ні жодної перевірки без контролю цих питань:

ü  Організація роботи з кадровою документацією роботодавця. Локальні документи роботодавця – перші кроки перевірок.

  Оформлення працівника на роботу: де знаходять помилки? Скільки вони коштують роботодавцям?

ü  Трудові книжки роботодавця (підприємства, ФОПи): як з ними праціювати, зберігати, віддавати.

  Робочий час, час відпочинку: гарантуємо, а не «підлаштовуємося»! Облік робочого часу, який (не) відповідає дійсності. Графіки змінності: поширені помилки роботодавців і ФОПів. Графіки відпусток.

  Скриті трудові відносини. Випадки застосування ЦПХ із ризиками і без них. Практика 2018 року: і на підприємстві, і у ФОПів. Договір ЦПХ без скритих трудових відносин можливий!

 Додержання мінімальних гарантій для оплати праці. Як це? Міжкваліфікаційні співвідношення – не право, а обов’язок роботодавців. Рекомендації для правильної побудови співвідношень.

11.  Відповідальність роботодавця за порушення законодавства про працю:

 адміністративні штрафи: кому, скільки, за що і за який період?

  фінансові штрафи: кому, за що, скільки за кожного працівника, скільки в цілому на роботодавця, за який період? Все залежить від розміру діючої мінімальної зарплати.

кримінальні штрафи і «розборки»: чи є фінал у справах?

12.  Відповіді за запитання

 

Вартість участі в семінарі 1650,00 гривен (Без ПДВ)

Регистрация: (044) 221-69-87, (067) 536-09-01

 

Реєстрація на семінар