Програма ICAEW з вивчення МСФЗ та підготовки до оцінювання знань

(80 академічних годин+пробний іспит)

з 02 жовтня по 11 грудня 2021 року

Тренінги проводять висококваліфіковані фахівці-практики, які є сертифікованими аудиторами, мають сертифікати (дипломи) CIMA, ACCA та багатолітній досвід викладання, є дійсними членами Інституту сертифікованих професіоналів обліку й аудиту (ICAAP) чи інших професійних організацій.

 • 80 академічних годин аудиторних занять та додаткове заняття для проведення "пробного" іспиту в кінці тренінгів;
 • поєднання на кожному занятті вивчення теоретичних питань з розглядом рішень практичних завдань;
 • постійний контроль знань шляхом перевірки домашніх завдань, проведення проміжного тестування за кожним розділом Програми та "пробного" іспиту в кінці тренінгів.

На заняттях під час тренінгів використовуються такі навчальні матеріали:

 • навчальні посібники, розроблені тренерами на підставі матеріалів, наданих ICAEW;
 • збірник питань та завдань з екзаменів минулих років;
 • методичні розробки та допоміжні матеріали.

Базова вартість послуг за участь у тренінгах за Програмою ICAEW з вичення МСФЗ 13750,00 грн. без ПДВ.

У вартість послуг не включається вартість за участь в оцінюванні знань (іспиті), яка становить 126 GBP (фунтів стерлінгів).

За рахунок оплати за участь у тренінгах слухачам надається:

 • комплект навчальних матеріалів;
 • проведення "пробного" екзамену з наданням результатів його перевірки;
 • кава-брейк.

 

Про Програму ICAEW з МСФЗ

Про ICAEW

Інститут присяжних бухгалтерів Англії та Уельсу (The Institute of Chartered Accountants in England and Wales - ICAEW) ‒ це провідна глобальна професійна організація, яка пропагує, розвиває та підтримує бухгалтерську професію у всьому світі.

Станом на 2020 рік ICAEW має понад 184 000 членів та студентів у 148 країнах.

ICAEW забезпечує кваліфікацію та професійний розвиток, надає знання та технічні навички, підтримує якість та доброчесність бухгалтерської професії.

ICAEW була заснована у Великобританії королівською хартією в 1880 році.

На сьогодні ICAEW ‒ один із лише 3 професійних інститутів у Великобританії, який присвоює своїм членам титул «присяжний бухгалтер (chartered accountant)» після складання суворих іспитів та виконання інших суттєвих умов.

ICAEW є організацією, яка фактично очолювала процес запровадження у Великобританії єдиних національних стандартів бухгалтерського обліку.

Багато батьків-засновників усіх аудиторських фірм "Великої четвірки" були президентами ICAEW - такі як Артур Купер (PWC), Фредерік Уїнні (E&Y), Вільям Велч Делойт (Делойт) та сер Вільям Піт (KPMG).

Партнерство у навчанні з ICAEW

Інститут сертифікованих професіоналів обліку й аудиту (ICAAP) є визнаним партнером ICAEW у навчанні, який співпрацює з ICAEW в галузі професійного розвитку.

Партнерська схема з ICAEW передбачає взаємозв'язок та спільний інтерес ICAEW щодо розвитку студентів та надання професійної кваліфікації і розробки навчальних програм. Працюючи разом, ICAAP та ICAEW дозволяють студентам отримувати необхідні знання під час розвитку своєї кар’єри.

ICAAP успішно продемонстрував свою відповідність основним принципам ICAEW для того, щоб бути визнаним партнером ICAEW у навчанні та отримав відповідний сертифікат ICAEW.

10 червня 2020 року було укладено ліцензійну угоду між Інститутом присяжних бухгалтерів Англії та Уельсу (ICAEW) та ICAAP про діяльність з навчанні українських фахівців за Програмою ICAEW з вивчення Міжнародних стандартів фінансової звітності (МСФЗ). Програма передбачає проведення оцінювання знань та надання слухачам Сертифікату ICAEW з МСФЗ.

 

Зміст Програми з МСФЗ

Сертифікатна Програма ICAEW з вивчення МСФЗ надає професіоналам всебічний огляд усіх діючих міжнародних стандартів фінансової звітності (МСФЗ) в приватному секторі. Вона призначена для всіх, хто бере участь у підготовці та використанні фінансової звітності або кому потрібно розширити або оновити свої знання з МСФЗ. Програма дозволяє зрозуміти принципи, концепції та знання МСФЗ для бізнесу; оцінити комерційний вплив стандартів на бізнес; приймати обґрунтовані управлінські рішення.

Сертифікат ICAEW з МСФЗ призначений для фахівців, які беруть участь у підготовці та використанні фінансової звітності та їм необхідно розширити та оновити свої знання щодо МСФЗ та отримати сертифікат ICAEW, зокрема:

 • Бухгалтерам, аудиторам та персоналу з аудиту та фінансів;
 • Аналітикам, інвесторам та портфельним менеджерам;
 • Працівникам регулюючих органів та особам, відповідальним за встановлення національних стандартів;
 • Студентам з обліку, аудиту, менеджменту та фінансів.

Переваги для учасників Програми ICAEW :

 • Це практична сертифікація, розроблена провідними експертами з міжнародних стандартів, на основі прикладів та практичних випадків.
 • Після складання іспиту з сертифікації українською мовою студенти отримають сертифікат ICAEW англійською та українською мовами.

Переваги для компаній:

 • Підвищує рівень розуміння МСФЗ персоналу у всіх сферах бізнесу.
 • Сертифікат ICAEW є демонстрацією реального навчання працівників та підтвердженням повернення ваших інвестицій у навчання.

Тренінги за Програмою ICAEW з вивчення МСФЗ та підготовки до оцінювання знань

Відповідно до ліцензійної угоди з Інститутом присяжних бухгалтерів Англії та Уельсу (ICAEW) проводимо тренінги з вивчення МСФЗ та підготовки до оцінювання знань з метою отримання міжнародного Сертифікату ICAEW з МСФЗ.

Мета проведення тренінгів

Метою проведення тренінгів є надання можливості його учасникам поглибити свої знання та вміння з МСФЗ, краще зрозуміти принципи, концепції та вимоги МСФЗ до складання фінансової звітності, а також підготуватися до успішного оцінювання знань з метою отримання міжнародного Сертифікату ICAEW з МСФЗ.

Цільова аудиторія

Цільовою аудиторією тренінгів є бухгалтери, аудитори, фахівці, які беруть участь у підготовці та використанні фінансової звітності за МСФЗ та яким необхідно розширити та оновити свої знання з МСФЗ, а також всі бажаючі отримати міжнародний Сертифікат ICAEW з МСФЗ, який визнаний Радою нагляду ОСНАД як такий, що підтверджує високий рівень знань з МСФЗ.

Програма тренінгів

Тренінги проводяться згідно офіційної Програми ICAEW з вивчення МСФЗ та підготовки до оцінювання знань, яка надає всебічний огляд усіх діючих МСФЗ. Ця Програма складається з 10 розділів, які в свою чергу включають 35 модулів.

 

Тренінг буде проводитись щотижня кожної суботи, починаючи з 02 жовтня по 11 грудня 2021 року, адреса: м. Київ, вул. Дмитрівська, 71, офіс 214. Початок кожного заняття тренінгу о 10:00.

Дата оцінювання знань за Програмою ICAEW запланована

на 16 грудня 2021 року.

 

Для включення до складу учасників тренінгів необхідно подати Анкету-Заяву, встановленої форми (додається), та надіслати цю Анкету-Заяву на електронну пошту incon@incon.com.ua .  Після отримання Анкети-Заяви, на електрону адресу заявника буде надіслано рахунок-фактуру на ім’я платника, який буде вказано в Анкеті-Заяві.

 

 

Вартість участі в програмі  13 750,00 гривен (Без ПДВ)

 

У вартість послуг не включається вартість за участь в оцінюванні знань (іспиті), яка становить 126 GBP (фунтів стерлінгів).

 

Реєстрація: (044) 221-69-87, (067) 536-09-01

 

Реєстрація на семінар