«Компанії-нерезиденти в умовах КІК. Вибір юрисдикції для дистрибуції, експорту, імпорту, а також для володіння активами і отримання ВНЖ! Як організувати роботу з ринками Європи, Азії, Америки?»
ЧОМУ ВАМ ПОТРІБНО ОБОВ'ЯЗКОВО ПРОСЛУХАТИ СЕМІНАР:
- Ми розповімо, як підібрати оптимальну юрисдикцію для різних завдань;
- Ви дізнаєтеся про тонкощі роботи на різних ринках - Європа, Близький Схід, Азія, Америка;
- Ми стежимо за останніми новинками у сфері міжнародного антіоффшорним законодавства і з задоволенням вам про них розповімо;
- Розповімо про кращих юрисдикціях для отримання ВНЖ і володіння майном;
- Ну і, звичайно ж, не залишимо без уваги таке важливе питання, як законодавство про контрольованих іноземних компаніях (КІК).
23 вересня 2021 року
Лектори-консультанти:
Пилипюк Іванна
|
Керуючий партнер міжнародної консалтингової компанії «International Consulting Group». Керівник відділу аналітики корпоративного та податкового права зарубіжних країн. Спеціалізація: консультації з питань оптимізації роботи підприємства, юридична підтримка міжнародного бізнесу, консультації з питань взаємодії з банками, управління матеріальними і нематеріальними активами, інвестування за кордон.
|
Івасютин ЮлІя
|
Адвокат, юрист міжнародної консалтингової групи "International Consulting Group". Досвід юридичної практики в області податкового і господарського права, корпоративного права, цивільного права, фінансового права, земельного права, трудового права більше 10 років. Магістр міжнародного права інституту міжнародних відносин Національного університету ім. Т.Г.Шевченка
|
Деменков Артем
|
Консультант міжнародної консалтингової групи "International Consulting Group". Спеціалізація: консультування на теми податкового планування, захисту бізнесу, рішень щодо використання інтелектуальної власності та іноземних інвестицій, захист активів за допомогою зарубіжних трастів і фондів, отримання ВНЖ і другого громадянства в країнах Європи, змін податкового законодавства України та зарубіжних країн.
|
Програма семінара:
Блок. 1. Сучасні вимоги до компаній-нерезидентів в епоху BEPS, КІК. Використання для торгових операцій компаній різних форм. Навіщо бізнесу мати компанію за кордоном і які переваги вона дає для торгівлі та володінням активами?
- Види і типи компаній. У чому різниця компанія для торгівлі та володіння майном. Система корпоративного оподаткування в різних країнах. Зміна принципів оплати податків у світі. Ініціатива G7 про стандартизацію податків в світі - чого чекати?
- Особливості реєстрації юридичних осіб в різних країнах світу. Чи можуть резиденти і громадяни України законно реєструвати компанії за кордоном?
- Сучасні вимоги до компаній-нерезидентів в епоху BEPS, КІК, в чому принципові відмінності.
- Зміни корпоративних правил в світі. Нове Законодавство КІК, яке вимагає реальної присутності і змінює завдання підприємців.
- КІК в Україні: що, коли і як? Коротка довідка.
Блок 2. Іноземні компанії в міжнародній торгівлі: вигода, особливості, як вибрати і де реєструвати компанію для торгівлі.
- Класика безсмертна !? Чи є місце офшорів в світі BEPS? Особливості використання та реєстрації компаній в офшорних і вільних економічних зонах. Їх роль в торгівлі і володінні. БВО, Беліз, Сейшели, Панама, ОАЕ. Порівняльна характеристика класичних офшорів, реальна економічна присутність - ціна питання.
- Чи є життя після офшорів? Варіанти редоміцілізації. Як позбутися непотрібних підприємств? Скільки є часу до КІК.
- Міжнародна торгівля та партнерства. Чому «померли» LP для податкового планування? Великобританія, Канада, Ірландія: порівняльна характеристика популярних партнерств. Black list країн по ТЦО для України.
- Міжнародна торгівля та США. Особливості відкриття компаній в Штатах. Відкриття рахунків на американські компанії в місцевих і світових банках. FATCA - наскільки це серйозна перешкода для відкриття рахунку на американську компанію?
- ОАЕ - новий фаворит серед юрисдикцій? Види і типи компаній в ОАЕ. Особливості реєстрацій фрі зон і місцевих компаній. Чи можна не потрапити під КІК, якщо в компанії local на 51%?
Блок 3. Європа і Азія в торгових операціях.
- Секрети популярності компаній з UK. Чому не дивлячись на високі податки, ця юрисдикція найпопулярніша?
- Стара Європа: Кіпр, Швейцарія. Податки, звіти, особливості реєстрації, секрети популярності. Основні помилки при підготовці щорічної звітності.
- Країни Прибалтики, порівняльна характеристика: Естонія, Латвія, Литва.
- Нові юрисдикції або добре забуті старі знайомі: Чехія, Болгарія, Угорщина, Польща, Словаччина.
- Гонконг або Сінгапур - де краще почати бізнес в Азії?
- Як правильно використовувати компанії з Гонконгу і Сінгапуру?
Блок 4. Компанії для володіння і структурування активів.
- Світова практика структурування активів у холдинг.
- Переваги використання холдингу для різних видів міжнародного бізнесу. Оподаткування всередині холдингу. Роль міжнародних договорів про уникнення подвійного оподаткування. Чому потрібна реальна присутність в країні реєстрації компанії? MLI
- Активи в холдингу: корпоративні права, нерухомість, інтелектуальна власність та інші. Особливості юридичних, фінансових та податкових взаємовідносин між материнською і дочірньою компанією.
- Країни, які підходять для реєстрації холдингової структури, їх порівняльна характеристика: Кіпр, Австрія, Нідерланди, Андорра, Латвія.
- Швейцарія - країна банків, респектабельних компаній і великих грошей. Це розкіш або необхідний статус у бізнесі.
Блок 5. Компанії для отримання ВНЖ, ПМЖ, громадянства та податкового резидентства.
- Варіанти отримання громадянства за інвестиції. Країни, в яких ще працюють офіційні програми.
- ВНЖ через володіння компанією Естонія, Польща, Словаччина.
- Золота віза: Греція, Португалія, Іспанія. Що дає золота віза?
- Приватне податкове резидентство в респектабельних юрисдикціях: Монако, Андорра, Емірати.
- Скандали з громадянством. Чому закрилися програми Кіпру та Мальти?
Блок 6. Проблеми відкриття рахунків нерезидентам по всьому світу. Де відкрити рахунок. Нові стандарти KYC. Компанія і рахунок в одній країні.
- Особливості відкриття рахунків нерезидентам. AML, ухилення від сплати податків та інші ризики для банків по роботі з клієнтами.
- Чому бенефіціари з України - це додатковий ризик?
- KYC - що це? Відмінність вимог різних банків до фізичних та юридичних особ. Короткий лікнеп на тему «що і кого« не люблять »банки».
- Робота з shell-companies - нові чи старі обмеження.
- Як забрати кошти з проблемних банків?
- Де відкрити рахунки офшорів, партнерств і чому треба міняти компанії?
- Private banking або як стати клієнтом ТОПових банків.
- Рахунок в платіжній системі для нерезидента: відмінність таких рішень від класичних банків
Блок 7. Передача бізнесу в спадщину. Фонди і трасти.
- Варіанти володіння активами: фізичні особи, компанії, трасти та фонди. Актуальність питання володіння і розпорядження активами. Передача бізнесу в спадщину.
- Фонди і трасти як особливі механізми володіння і управління активами. У чому різниця між передачею майна в фонд і траст.
- Варіанти передачі майна в траст. Структура фонду, посадові особи, обов'язки сторін.
Блок 8. Підсумки. Законодавство BEPS, КІК і нерезиденти.
- Як працює КІК у світі? КІК в Україні.
- Питання та відповіді.
Вартість участі в вебінарі 2450,00 грн без ПДВ
У вартість включено:
Підключення та інтерактивна участь у вебінарі (при наявності у вас мікрофона і відео-камери можливість прямого спілкування з лектором; Ексклюзивні добірки матеріалів (презентацій);
Реєстрація: (044) 221-69-87, (067) 536-09-01