Нові правила застосування штрафів за порушення трудового законодавства з лютого 2020 року: нові трудові штрафи дістануться кожному роботодавцю.

Електронний кадровий облік та трудові договори: що можливе, а що ні.

Кадрові документи: ТОП-20 документів, які перевіряє Держпраці у роботодавців і у ФОПів з працівниками.

Облік трудової діяльності з 01.01.2020 року – в електронному виді! Як підготуватися та передати дані трудових книжок працівників до Пенсійного фонду.

 

31 березня 2020 року

Лектор-консультант:

Тетяна Мойсеенко

шеф-редактор 7семінар.ком, податковий консультант, експерт з трудового права та кадрового обліку, автор багаточисельних статей  з оплати праці та трудовому законодавству

Програма семінару:

 

Розділ І. Нові правила застосування штрафів за порушення трудового законодавства з лютого 2020 року: нові трудові штрафи дістануться кожному роботодавцю! Ведення кадрового обліку документів. ТОП-20 кадрових документів, які перевіряє Держпраці у роботодавців і у ФОПів з працівниками.

 1. Види відповідальності за порушення трудового законодавства: хто і скільки заплатить штрафів
 2. Поділ штрафів: за кожного працівника та за кожне порушення. Коли і що застосовується?
 3. Відтепер за кожне «інше» порушення трудового законодавства прийдеться платити фінансовий штраф по 1 мінімальній зарплаті! Повторно порушили – сплатіть по 2 мінімальні зарплати за кожне порушення.
 4. Які види порушень відносяться до «інших» у трудовому законодавстві? Перелік найпоширеніших порушень: рахуємо фінансові штрафи по підприємству
 5. Не оформлені або «напів-оформлені» працівники (ЦПХ): розмір фінансових штрафів переглянули, тепер вони залежать від того, які податки сплачує роботодавець…
 6. Сплатіть 50% розміру штрафу одразу і вважайте постанову про штрафи виконаною.
 7. Кадрові документи: ТОП-20 документів, які перевіряє Держпраці у роботодавців і у ФОПів з працівниками.
 8. Договори ЦПХ з фізичними особами: оформлюємо «не скриті» трудові відносини. Чотири правила документального оформлення.
 9. Ведення кадрового обліку документів:

ü  Види наказів, їх оформлення: типові та довільної форми. Реєстрація наказів.

ü  Особові справи: з яких документів складаються.

ü  Особова карточка П-2: заповнення, типові помилки, практика перевірок.

 

Розділ ІІ. Електронний кадровий облік та трудові договори: що можливе, а що ні. Як підготуватися та передати дані трудових книжок працівників до Пенсійного фонду.

10. Що таке «електронний» трудовий договір? Як виглядає кадровий облік в електронному вигляді?

11. Хто і коли може укладати електронні трудові договори та електронні кадрові документи з працівниками. Чи обов’язково мати «паперовий» варіант «електронного» трудового договору та кадрового документу?

12. Як підготуватися та передати дані трудових книжок працівників до Пенсійного фонду. Постанова КМУ від 27.11.2019 р. № 1084 діє з 01.01.2020 р. Підготовчий процес у роботодавця:

 • Повідомлення працівників про їх право скористатися ресурсами роботодавця для передачі набутого ними трудового стажу в електронному виді до Пенсійного фонду (приклад документу)
 • Надання працівниками письмового доручення роботодавцю про передачу даним в електронному виді (приклад документу)
 • Оформлення письмової згоди працівником для Пенсійного фонду щодо дозволу та обробки персональних даних (приклад згоди)
 • Підготовка сканованих копій усіх сторінок трудової книжки працівника. На що звернути увагу? А якщо трудових книжок у працівника більше чим одна?
 • Заповнення анкети працівником (відомостей про трудову діяльність). Хто заповнює таку анкету? Як її передати до Пенсійного фонду?

13. Чи несе роботодавець відповідальність за передану до Пенсійного фонду інформацію про трудову діяльність працівників?

14. Як, хто і коли дізнається про зарахування і не зарахування Пенсійним фондом даних щодо набутого стажу? Подальші дії працівника та роботодавця

15. Доля паперових трудових книжок: чи повертати їх працівникам? Коли? Як вести записи про подальший трудовий стаж у паперовому трудових книжках «в перехідний період»?

16. Відповіді за запитання

 

 

 

Вартість участі в семінарі 1999,00 гривен (Без ПДВ)


Регистрация: (044) 221-69-87, (067) 536-09-01

 

Регистрация на семинар