Нові ДСТУ з 01.09.2021 по оформленню кадрових документів.

Норми робочого часу на 2022 рік, нове державне свято, перенесення днів.

Електронні &Паперові лікарняні: вже з 01.10.2021, практичні ситуація (звільнені працівники, помилкові дані тощо).

Новий порядок внесення роботодавцями відомостей про трудову діяльність працівників: чергові зміни, окремі трудові записи.

Прийняття та звільнення працівників по-новому: покрокові дії.

 

17 вересня 2021 року

Лектор-консультант:

Тетяна Мойсеенко

шеф-редактор 7семінар.ком, податковий консультант, експерт з трудового права та кадрового обліку, автор багаточисельних статей  з оплати праці та трудовому законодавству

Програма семінару:

 

Розділ І. Нові ДСТУ з 01.09.2021 року по оформленню кадрових документів. Що змінилось та як зміни впровадити на підприємстві.

 

Розділ ІІ. Норми робочого часу на 2022 рік. Нове державне свято 28 липня. Перенесення робочих днів у 2022 році.

 

Розділ ІІІ. Електронні &Паперові лікарняні. Усі відмінності та зміни:

 

 1. Електронний реєстр листків непрацездатності: як працюватиме Реєстр з Е-Лікарняними та як користуватися електронною системою роботодавцю?
 2. Електронні лікарняні обов’язкові з 01.10.2021 р.: як роботодавцю отримати Е-Лікарняний працівника та як здійснити запит, яка інформація буде надаватися працівнику та роботодавцю? Чи можливо та як роздрукувати електронний лікарняний?
 3. Оформлення е-лікарняних замість паперових листків непрацездатності: покрокові дії кадровику та бухгалтеру. Проходження е-лікарняного для призначення лікарняних та декретних застрахованій особі
 4. Перші практичні кейси по електронним лікарняним: звільнені працівники, помилкові дані.
 5. Страховий стаж для лікарняних з 10 червня: як документально підтверджувати стаж працівників в умовах скасування трудових книжок? Відомості про трудову діяльність працівників - коли використовуємо для стажу? Чи можна використовувати сканкопії та інші копії сторінок трудових книжок для розрахунку та підтвердження страхового стажу працівників?
 6. Довідки від пенсійного фонду ОК-5 та ОК-7 не є відомостями про трудову діяльність. Чи можна використовувати зазначені довідки при обчисленні страхового стажу та документального його підтвердження?

Розділ ІV. Електронна та паперова трудова книжка: чергові зміни у новому порядку.

 1. Сканування паперових трудових по-новому, а хто не встиг по-старому, не ображайтесь! Новий порядок внесення відомостей про трудову діяльність працівників
 2. Електронна трудова книжка через утворення електронних записів про трудову діяльність працівників в Реєстрі застрахованих осіб: як тепер їх утворює роботодавець та за яким порядком?
 3. З чого відтепер складається електронних запис про трудовій діяльність: склад та перелік відомостей
 4. Сканування не тільки трудової книжки: що тепер можна сканувати та додавати до електронних записів? Способи подачі відомостей про трудова діяльність до ПФУ.
 5. Вимоги до сканованих трудової книжки та інших документів про стаж: в якому форматі, який обсяг та як ПФУ повідомляє про обробку таких документів
 6. Як виправити помилково створені електронні записи працівника про його трудову діяльність та в які строки?
 7. Відповідальність за не проведення сканування трудових книжок
 8. Як довго можна зберігати паперові трудові працівників на підприємстві?
 9. Як документально оформити видачу паперової трудової працівнику на руки без його звільнення? Чи потрібно оформлювати наказ про це?

 

Розділ ІV. Прийняття а звільнення працівників по-новому.

 1. Як правильно приймати працівників на роботу з 10 червня 2021 року: подання документів (в тому числі в електронній формі), оформлення особової картки П-2. Як діяти з трудовими книжками новоприйнятих працівників?
 2. Як правильно звільняти працівників з роботи з 10 червня 2021 року: оформлення документів на прикладах. Як діяти з трудовими книжками працівників? Що буде роботодавцеві, який не видає копію наказу про звільнення працівнику?

 

Відповіді на запитання

 

 

Вартість участі в семінарі 2500,00 гривен (Без ПДВ)

 

Реєстрація: (044) 221-69-87, (067) 536-09-01

 

Реєстрація на семінар