вебінар

 

ОПОДАТКУВАННЯ будівельної діяльності. ГАЛУЗЕВА БУХГАЛТЕРІЯ. ІНВЕСТИЦІЙНІ ДОГОВОРИ, ФОРВАРДНІ КОНТРАКТИ.

ПДВ, ПДФО

28 вересня 2022 року

Лектор-консультант:

БІРЮЧЕНКО

Вікторія Василівна

директор аудиторської фірми «МТД Аудит», сертифікований аудитор. Міжнародні професійні сертифікації з фінансового обліку: IAB, US СPA; фінансовий менеджмент і управлінський облік: програма Hock Training для сертифікації US СРА. Сертифікований фахівець з міжнародної фінансової звітності (Диплом АССА DipIFR (Rus).

У програмі:

 

  1. Втрата або пошкодження активів внаслідок бойових дій – інвентаризації, технічні експертизи, вартісна оцінка втрат – відображення в обліку (в т.ч. при частковій руйнації або пошкодженні) за видами активів: основні засоби, необоротні активи призначені для продажу, запаси.
  2. Зменшення корисності нефінансових активів  за стандартами П(С)БО, за стандартами МСФЗ – порядок дій, розрахунки, відображення  результатів в обліку.
  3. Знецінення фінансових активів за стандартами П(С)БО, за стандартами МСФЗ – розрахунки резерву сумнівних боргів (ПСБО),  резерву кредитних збитків.
  4. Зміна ставок за кредитами за чинними кредитними договорами, орендних ставок за договорами оренди  – облік, дисконтування та відображення змін в фінансовій звітності за П(С)БО, за МСФЗ.
  5. Зміна класифікації активів – переведення нерухомого майна з основних засобів до необоротних активів призначених для продажу і груп вибуття – дотримання вимог стандартів для таких операцій.
  6. Як врахувати в податковому обліку орендодавця орендні канікули для орендарів на час воєнного стану на територіях воєнних дій. Прив’язки до курсу валют при розрахунку місячного розміру орендної плати – наслідки для орендодавця та орендаря по МСФЗ, по П(С)БО.
  7. Втрата частини податкових збитків через вступ в дію норми про обмеження 50% для великих платників податків.
  8. Безкоштовна передача майна на потреби оборони – документальне оформлення операцій, вимоги законодавства щоб не втратити податковий кредит.
  9. Перехід на ставку єдиного податку 2% субпідрядними будівельними організаціями – який податковий режим обрати ген. підряднику.  

10. Простої, призупинення виконання робіт за будівельними контрактами – види витрат, класифікація таких витрат для цілей фінансової звітності  за П(С)БО, за МСФЗ.

11. Перерахунок графіків платежів та договірної ціни Замовником для інвесторів по  об’єктам нерухомості незавершених будівництвом – дати та порядок оформлення розрахунків коригування до раніше виданих податкових накладних.

12. Залучення фінансування для відновлення зруйнованої інфраструктури від міжнародних донорських організацій – бухгалтерський облік, податковий облік   податок на прибуток, ПДВ.

 

 

Вартість участі в вебінарі 2000,00 грн. без ПДВ

У вартість включено:

Підключення та інтерактивна участь у вебінарі (при наявності у вас мікрофона і відео-камери можливість прямого спілкування з лектором;

Ексклюзивні добірки матеріалів (презентацій);

Реєстрація: (044) 221-69-87, (067) 536-09-01

 

Реєстрація на семінар