Вебінар (11.00-13.00)

 

ПОДАТКОВІ ПЕРЕВІРКИ ТА МОРАТОРІЙ.

Планові перевірки. Постанова КМУ № 89 перша судова практика. Трудові відносини. Що чекати від запуску бюро економічної безпеки

 

01 грудня 2021 року

Авторський вебінар:

Смирнов Александр

Адвокат, руководитель юридического центра "Смирнов и Партнеры". Специализация — налоговые конфликты, легальная оптимизация налогообложения, защита бизнеса и должностных лиц от неправомерных действий контролирующих органов.

В програмі вебінару:

 

1. Податкові перевірки та мораторій. Як впливає проведення перевірок продовжений карантин? Що можуть і не можуть перевіряти?

2. Щодо перевірок, відновлених за постановою КМУ №89. Перша судова практика. Як не допустити поновлену перевірку.

3. Планові перевірки під час мораторію. Як потрапляють у план перевірок? Чи можна потрапити до плану протягом року? Як виключити компанію із плану перевірок?

4. Збільшення термінів давності для перевірок у зв'язку з карантином. Наслідки збільшення термінів зберігання документів. Як трактує зупинення строків податкової? Чи можуть перевірити 2017 рік?

5. Ризиковий статус підприємства: як вибратися та як не потрапляти. Недопуск до перевірки та шантаж ризиковістю. Податкова інформація та її впливом геть ризиковий статус. Позиція ЗСУ. Коли ризик не порушує ваші права. Виведення з ризикових: адміністративна та судова процедура. Профілактика надання ризикового статусу.

6. Належна обачність під час виборів бізнес-партнерів. Позиція ЗСУ.

7. Податкова та контроль трудових відносин.

8. Що чекати від запуску Бюро економічної безпеки.

 

Вартість участі в вебінарі 1250,00 грн без ПДВ

 

У вартість включено:

Підключення та інтерактивна участь у вебінарі (при наявності у вас мікрофона і відео-камери можливість прямого спілкування з лектором; Ексклюзивні добірки матеріалів (презентацій);

Реєстрація: (044) 221-69-87, (067) 536-09-01

 

Реєстрація на семінар